Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sasuke

10. 12. 2007

                          Sasuke Uchiha

Obrazek

Sasuke je mladý,dokonalý a silný ninja z Uchiha klanu,který žije (v podstatě) jen proto,aby se pomstil svému staršímu bratrovi,který vyvraždil celý jeho klan a jeho rodinu.

Sasuke je potomkem jednoho z nejmocnějších a dlouhověkých klanů Listové vesnice.Když byl malý,jeho starší bratr Itachi celý Uchiha klan vyvraždil,kromě Sasukeho.

Obrazek

Sasuke se bojí že ho jeho bratr Itachi taky zabije a rozhodne se utéct.

Obrazek

Itachi ho však nechá naživu a řekne mu,že to udělal proto,aby si aktivoval svůj kaleidoskopický sharingan a že jestli zabije blízkého přítele,aktivuje si ho taky.Pak mu ještě řekne:,,Žij můj malý bráško,žij a nenáviď mě,zavrhni mě aby jsi mohl pomstít svou rodinu...Žij a buď silný´´ (nebo něco podobnýho) a pak odejde.Sasuke zústane sám (jako Naruto) a vyrústá sám a hodně trénuje aby svého bratra jednou našel a zabil.

Obrazek

Obrazek

Jak Sasuke roste,je pořád silnější a hezčí.Líbí se snad všem holkám (stejně starým) v Listové.Kvůli tomu ho Naruto nesnáší.I když je tak oblíbený u holek,moc to neprožívá.Skoro s nikým nepromluví (jen se sensei nebo aby někoho vodpálkoval)jen sem tam Narutovi řekne ať se mu neplete do cesty nebo že je ubožák :-D.

Obrazek

Sasuke složí zkoušku a stane se geninem a má nejlepší hodnocení ze všech studentů,jako obvykle :-).Pak je v týmu společně s Narutem a Sakurou Haruno.Složí Kakashiho zkoušku a je oficiálně genin.Naruto na Sasukeho pořád děsně žárlí a Sasuke,aby ho vždycky strapnil,s ním pořád soupeří.Ale jak tak spolu pořád soupeří,stanou se z nich skvělí kamarádi a jeden by pro druhého objetoval život.

Obrazek

Sasuke je však odhodlán obětovat cokoliv pro to,aby získal sílu a mohl zabít Itachiho.Obětoval by i přátelství s Narutem.

Obrazek

Sasuke trénuje a také sílí,jako Naruto.Když skládají druhý test zkoušek chouninů (druhá hodnost ninjů,chounin je např.Iruka),Naruto zachrání Sasukemu život a Sasukemu dojde,že Naruto je už skoro silnější,než on.Pak se tam objeví Orochimaru (o něm více v rubrice Orochimaru) a kousne Sasukeho do krku a Sasukemu se tam objeví ,,prokletá pečeť,,.Saske upadne do bezvědomí (Naruto omdlel po tom co Sasukemu zachránil život) a Orochimaru odejde.Sakura pak musí bojovat s ninji ze zvučné  (kdo ty díly neviděl má smůlu,nebudu to tady rozepisovat) a pak jí přijdou na pomoc Ino,Shikamaru a Choji.Po chvíli se probudí Sasuke.Už to ale není Sasuke ale je z něj démon.

Obrazek

Sakura ho však probudí a ninjové ze zvučné odejdou,protože dostanou ze Sasukeho strach.Kakashi pak Sasukemu tu ,,prokletou pečeť,, zapečetí,aby mohl používat svou sílu (a sharingan) a nestal by se z něj démon.

Sasuke jde trénovat s Kakashim a Kakashi ho naučí Chidori (v překladu zpěv tisíce ptáků).Pak Naruto porazí Gaaru (o něm více v rubrice Gaara a znovu řikám,že ti co ty díly neviděli maj smůlu,já to tady nebudu vysvětlovat) a Sasuke začne žárlit,protože Naruto je už stejně silný jako on.Sasuke je po tom boji s Gaarou v nemocnici a jak za ním přijde Naruto,Sasuke ho vyzve na souboj.Bojujou spolu na střeše nemocnice a Naruto proti Sasukemu chce požít Rasengan (více v technikách) a Sasuke chce použít Chidori.Pak však přijde Kakashi a zastaví je.Jelikož ani jeden nedokáže zastavit ten úder,Kakashi je odhodí a Sasuke udělá díru do nádrže s vodou ale Naruto ji celou z jedné strany celou prorazí.

Obrazek

Sasuke na Naruta strašně žárlí.Sasuke se po tom boji nevrátí do nemocnice ale seskočí ze střechy a odejde si sednout na strom kousek od ní.Sasuke má strašný vstek na Naruta ale z jeho trucování ho vytrhnou ninjové,poskoci Orochimara.Řeknou že je Orochimaru poslal pro něj.Sasuke chce moc a chce být ještě silnější než teď a tak s nimi jde dbrovolně aby ho Orochimaru trénoval.

Obrazek

Sasuke jde domů,zbalí si pár věcí a jde na domluvené místo za ninji.Po cestě ho však zastaví Sakura a chce ho zastavit.Sasuke ji však jen obejde a jde dál ale Sakura mu začne říkat o věcech které zažili a že na tomto místě (tam kde stáli) jí Sasuke řekl,že je otravná a že neví co je to být sám.Sasuke řekne,že si to nepamatuje.Sakura se rozbrečí a řekne Sasukemu ať neodchází,že ho nenechá odejít,že ho má ráda (miluje ho) a nebo ať ji vezme sebou.Sasuke ji objehne a najednou se jí objeví za zády (takovou tou rychlostí, při které nestihneš postřehnout že se ten člověk hnul),řekne Sakuře:,,Děkuju ti,Sakuro,, a praští ji do zátilku takže ji omráčí.

Když se Sakura ráno probudí na lavičce,Sasuke už je pryč.Hned to řekne Tsunade a Naruto a ostatní kluci (genini z Listové) se ho vydají hledat.Po cestě potkávají ninji co šli se Sasukem a tak nakonec Sasukeho dožene jen Naruto.

Chce ho zastavit i za cenu toho,že by Sasukemu zlámal všechny kosti v těle a tak spolu bojují.

Obrazek

(videa z jejich boje jsou v rubrice videa aby jste viděli co se tam dělo,nechce se mi to tu psát :-D)

Naruto Sasukeho skoro porazí,ale nakonec vyhraje Sasuke (s vážně poraněným ramenem).A tak Sasuke odejde trénovat k Orochimarovi a Naruto a Sakura ho stále hledají a doufají,že až ho najdou tak se k nim vrátí.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

JSES

(SAKURA, 12. 11. 2009 7:12)

JA VIM,ZE ODESEL K OROCHIMAROVI NEJSEM BL.JENOMZE TEN PROBLEM JE SASUKE UCHIHA,TO ON JE BL.

Re: JSES

(anonym, 19. 9. 2011 18:32)

je to pravda,že se Sasukemu ve školce líbila Sakura?

JSES 2

(SAKURA, 12. 11. 2009 7:13)

PROTOZE ODESEL K OROCHIMAROVI